חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עו"ד

נעם גוטליב

איך הכל

התחיל

לעו"ד גוטליב ניסיון עשיר ומגוון הכולל בתוכו דיסציפלינות שונות של ייעוץ עסקי, פיתוח עסקי והתמחות משפטית מעמיקה.

התחיל את דרכו ברשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה במשרד הכלכלה והתעשייה שם ריכז את מסלול נוהל לעניין אישור תכניות להקמה, הרחבה או רכישה של נכס שהוא בניין השכרה למגורים מכוח פרק שביעי 1 (הטבות במס לגבי בניינים להשכרה) לחוק עידוד השקעות הון וכן מסלול מענקים. במסגרת עבדותו ברשות להשקעות. גם בימים אלו עו"ד גוטליב לוקח חלק אינטגרלי בייזום, ייעוץ וחקיקה בכנסת ישראל ובשילוב המשרדים הממשלתיים הרלוונטיים בעניין חוק זה.  

לאחר מכן הצטרף לפירמת הייעוץ והביקורת הבינלאומית KPMG סומך חייקין והתחיל את דרכו בתפקיד יועץ בכיר בתחום התמריצים לתמיכה בתוכניות מו"פ ואישורים מיוחדים מרשות המיסים, רשות החדשנות, הרשות להשקעות, מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה ועוד. 

בהמשך, היה לקח חלק מהותי ממערך הפיתוח העסקי של KPMG סומך חייקין שם פיתח אסטרטגיה, מודלים עסקיים חדשים, קשרים ומערכות יחסים עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים להזדמנויות לפירמה. בנוסף, עסק בפיתוח מתודולוגיות עבודה ואופטימיזציה לתהליכים בפירמה בשילוב פיתוח מוצרים ופתרונות דיגיטליים חדשניים. 

בנוסף, התמחה במחלקת ליטיגציה מסחרית לרבות תובענות ייצוגיות ומשפט תאגידי במשרד עו"ד שבלת. שם עסק בגיבוש עמדות מקצועיות וכתיבת כתבי בי"ד ומסמכים משפטיים. כמו כן עסק בניהול תביעות וסכסוכים משפטיים לרבות מו"מ עם הצד שכנגד. בפן המסחרי, עסק בכתיבת הסכמים מסחריים מורכבים.

מאוחר יותר, ניהל את פעילות עסקית של חברת סטארט-אפ בישראל. שם הוביל עסקאות, ניהל מו"מ והסכמים משפטיים מורכבים במגוון תחומים. 

עו"ד גוטליב מוביל בשיתוף פעולה פרויקטים רבים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ עם משרד עורכי דין המדורג בין המשרדים המובילים בהתחדשות עירונית בישראל ב-Duns 100 ו-BDi Code.

משהו בשביל הנשמה והמדינה – עו"ד גוטליב משרת מילואים פעיל כתובע צבאי בפרקליטות הצבאית באיו"ש. כמו-כן, הינו מתנדב פעיל ביח"מ מתמי"ד של משמר-הגבול.

מה קורה

היום

שותפים לדרך שלכם

עו"ד גוטליב מביא את הכלים והניסיון העסקי והטכנולוגי שרכש, יחד עם המשפטי. בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית, עו"ד גוטליב מייצג בעסקאות מקרקעין רבות ומורכבות. בנוסף, מלווה ומייצג דיירים ויזמים בבניינים ומתחמים רבים בהתחדשות עירונית שם הוא דוגל בגישה ייחודית של עבודה בשותפות יחד עם הדיירים במטרה להבין את הצרכים שלהם, לדאוג לתמורות ראויות והוגנות עבורם, יחד עם יכולת מיוחדת לתווך את הדרישות בניהם לבין היזם שנבחר. ההכרות המעמיקה עם תחום הנדל"ן והפן העסקי שבו, מאפשר לעו"ד גוטליב לגשר על פערים בין הצדדים ולייצר עסקה משתלמת וכדאית לכל המעורבים, תוך האצת התהליכים ובניית אמון עם כולם.

לעו"ד גוטליב תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן, וכן תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו.

מס' טלפון:

972-54-9980-940+

דוא"ל:

noam@gottlibfirm.com

מגיע לכם את הטובים ביותר

ניסיון משפטי ורקע עסקי עשיר

המטרה שלנו היא לעזור לאנשים בצורה הטובה ביותר. זה הקו המנחה אותנו בכל סוגיה והגורם להצלחה. פנה אלינו עוד היום לייעוץ חינם

נווט

הישארו מעודכנים

הרשמ/י עכשיו לניוזלטרים שלנו