חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה אנחנו עושים הכי טוב

תחומי התמחות

אנחנו טובים במה שאנחנו עושים

אנחנו כאן כדי לסייע

אנחנו כאן כדי לסייע לכם להבין את המצב המשפטי, לתת תמיכה והדרכה בכל שלב. נסביר את התהליך ונפשט אותו כמה שניתן, נשקף את האפשרויות השונות, ננחה בעת הבחירה באפשרות המתאימה ונספק תשובות לכל השאלות הנוגעות לעניין.

אנחנו מיומנים בתחומי החוק והמשפט ומתעדכנים בשינויים האחרונים בחקיקה ובפסקי הדין. ידע זה מאפשר לנו להבין את התיקים של לקוחותינו ולפעול למען רווחתם.

צוות המשרד בעל יכולת תקשורת גבוהה ומנוסה בהעברת התכנים בצורה ברורה ומופשטת ללקוחותינו ולגורמים המעורבים, ובכך מאפשר לייצג נאמנה את האינטרס של הלקוח.

יתר על כן, אנו רואים חשיבות רבה בחיפוש פתרונות יצירתיים וחדשים לבעיות משפטיות. לאתר את הנקודות המשמעותיות בתהליך, להסיר מכשולים שעלולים לצוץ בהמשך, לתעדף מאפיינים קריטיים, להשכיל היכן ניתן להתקדם ובכך ליתן מענה אפקטיבי.

מקצועיות זה שם המשחק

למה לבחור בנו

משרד גוטליב, נוסד על ידי צוות משפטי עם ניסיון עשיר בשוק העסקי, בעל מוניטין והישגים מוכחים במגוון רחב של נושאים יחד עם חדשנות ואיכות בהיענות לצרכי לקוחותיו. 

אתם מרכז העניינים. אתם העיקר. הצלחתכם הצלחתנו כשותפים לדרך שלכם

01

מקצועיות

מעניקים ייעוץ משפטי המבוסס על מקצועיות ללא פשרות במגוון תחומי המקרקעין והתחדשות עירונית תחת קורת גג אחת 

02

מוטיבציה

מוכנים לכל אתגר. הצלחות המשרד הן תוצאה ישירה של מקצועיות חסרת הפשרות של הצוות המשפטי עם רצון להביא את הלקוחות שלנו להישגים הטובים ביותר

03

יצירתיות

בעלי בקיאות מעמיקה בזירת העסקית והבנה כוללת של צרכי הלקוח השוטפים – משפטיים ועסקיים כאחד, המאפשרים העמדת פתרונות משפטיים מקיפים וחדשניים

אנחנו לא מפחדים לנסות דברים חדשים

להיות חלק ממשהו גדול

כחלק מהמענה המשפטי הכולל שמשרד גוטליב מעמיד ללקוחותיו, הוא ההתמחות במגוון תחומים אינטרדיסציפלינריים כדי ליתן פרספקטיבה רחבה בכל מקרה משפטי אותו מלווים. הבקיאות הרחבה בתחומים השונים מאפשרים לצוות המשרד להעמיד פתרונות חדשניים ופורצי דרך מדיסציפלינות שונות ומהווים ערך מוסף יוצא מן הכלל. כחלק מכך, הניסיון הרחב בזירת העסקים אותו רכש צוות המשרד מאפשר ללקוחותיו להוסיף ממד עסקי למקרה המשפטי שלהם, ובכך להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

אנחנו נלווה אותך
בכל שלב בתהליך

הצוות שלנו תמיד כאן בשבילכם!

אנחנו במשרד עו”ד גוטליב נלווה אתכם באופן אישי ומקצועי כדי למצוא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר, הן בפן המשפטי והן בעסקי

המטרה שלנו היא לעזור לאנשים בצורה הטובה ביותר. זה הקו המנחה אותנו בכל סוגיה והגורם להצלחה. פנה אלינו עוד היום לייעוץ חינם

נווט

הישארו מעודכנים

הרשמ/י עכשיו לניוזלטרים שלנו