חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קצת עלינו

אודות

מובילים במתן פתרונות חדשניים

גוטליב
זה משפחה

מאז הקמתו, משרד עו"ד גוטליב מספק שירותי ייעוץ משפטי מן המעלה הראשונה, תוך חתירה מתמדת למצוינות מקצועית, המובילה להצלחות גדולות. לקוחותינו נהנים מגישה ישירה למקצועניים בתחום תוך אוזן קשבת וזמינות גבוהה לכל שלב בתהליך בתחושת שותפות גדולה. 

כחלק מהניסיון העסקי והמסחרי העשיר של המשרד, לקוחותינו נהנים משילוב ייחודי של סטנדרטים גבוהים ומצוינות, וניתן להם ייעוץ משפטי בעל אוריינטציה עסקית, יצירתית וחדשנית, במטרה להשיג את יעדיהם המשפטיים ושאיפותיהם המסחריות.

לקוחותינו זוכים לגישה למוחות המשפטיים המבריקים ביותר וניסיון מעשי עשיר בזירה העסקית. לאור ההשקפה הרחבה של משרד עו"ד גוטליב, ניתן מענה ללקוחותינו גם בשפות נוספות, בניהן אנגלית וספרדית.

 

01

מצוינות

המשרד מעניק ייעוץ משפטי המושתת על מקצועיות ללא פשרות, נאמנות ודיסקרטיות במגוון תחומי המשפט המסחרי והאזרחי תחת קורת גג אחת

02

שיקול דעת עסקי

פתרון סוגיה משפטית מורכבת מצריך גישה משפטית רב תחומית כמו גם הבנה מקיפה של מטרותיהם העסקיות של לקוחותינו. אלה שלבים חיוניים ויעילים למציאת פתרונות מעשיים ואפקטיביים אשר יאפשרו את צמיחתם של הלקוחות

03

יצירתיות

בקיאות מעמיקה בזירת העסקים והבנה כוללת של צרכי הלקוח משפטיים ועסקיים כאחד מאפשרת להעמיד פתרונות חדשניים ופורצי דרך עבור הלקוחות

"לחוק יש ערך, לא בגלל שהוא חוק, אלא בגלל שיש בו צדק."

הנרי וורד ביצ'ר

עם הפנים לעתיד. יחד עם תרומה לקהילה

מקצועיות וחדשנות

משרד גוטליב, אשר נוסד על ידי צוות משפטי עם ניסיון עשיר בשוק העסקי, בעל מוניטין והישגים מוכחים במגוון רחב של נושאים יחד עם חדשנות ואיכות בהיענות לצרכי לקוחותיו. 

משרד גוטליב מציע יעוץ וייצוג משפטי מקצועי בכל תחומי המקרקעין והתחדשות העירונית, תובענות ייצוגיות וליטיגציה, משפט מסחרי, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך וכן עמותות ומלכ"רים. תחת קורת גג אחת, לקוחות המשרד מקבלים ייצוג ויעוץ משפטי בקשת רחבה של תחומי עיסוק, תוך הבנה של צרכי הלקוח והכרה של השוק הרלוונטי, ומלווה אותם בכל שלבי צמיחתם.

ערכים של מקצועיות ומצוינות, לצד עמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות, מנחים את המשרד במתן שירות ללא דופי ללקוחותיו. המשרד מקפיד להטמיע חדשנות ויצירתיות בכל הסוגיות אותם מוביל, אשר מסייעים ללקוחות המשרד לקדם את יעדיהם העסקיים.

לצוות המשרד מסורת ארוכת שנים של התנדבות ומעורבות חברתית, סיוע ותרומה לקהילה. 

אנו שמים דגש מיוחד לתרומה לקהילה בהתחדשות עירונית. החזון שלנו שונה בנוף ההתחדשות העירונית. אנו מכירים את כלל עם ישראל על גווניו, מדברים באותה שפה, חיים ונפגשים איתם ביום יום. ההיכרות והרגישות נובעת מכך שרובנו גדלנו במשפחות להורים עולים ומתגוררים כיום באזורי פריפריה.

המגע השוטף בינינו ובין אוכלוסיות בישראל שלא שפר מזלם אשר קיבלו הזדמנויות מצומצמות בחיים, הוביל אותנו להתמקד בשליחות לסייע ולתת תקווה לחלקים אלה של האוכלוסייה. המטרה שלנו לאפשר לאותן אוכלוסיות רווחה וצמיחה היכן שידם אינה משגת. אנו מסייעים להם להתגורר בבתים חדשים ומוגנים, להנות מאיכות חיים משופרת, לעלות את ערך הנכסים שבבעלותם, ליצור חיבורים ואינטראקציה עם אוכלוסיות חזקות ועוד.

אנחנו נלווה אותך
בכל שלב בתהליך

הצוות שלנו תמיד כאן בשבילכם!

אנחנו במשרד עו"ד גוטליב נלווה אתכם באופן אישי ומקצועי כדי למצוא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר, הן בפן המשפטי והן בעסקי.

נגן וידאו
"They always say that time changes things, but you actually have to change them yourself.”
Andy Warhol

איך נוכל לעזור?

עובדים במקצועיות עבורכם

ההבנה העמוקה שלנו בעסקים ובאנשים מאפשרת לנו לעמוד עם לקוחותינו בכל מגוון העשייה המשפטית שלהם כשותפים להצלחתם

צוות המומחים שלנו כאן בשבילך

צוות המשרד ייחודי, המשלב איכות ושירות של משרד בוטיק עם יתרונות של גמישות ושירות מותאם אישית. הערכים המנחים אותנו הם אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרת. לקוחותינו נהנים משירות זמין ונגיש, ייעוץ משפטי באיכות הגבוהה ביותר, חשיבה יצירתית ואסטרטגית והבנה מעמיקה בתחומי המשפט השונים.

הצלחותיו של משרדנו נובעות מהגישה היצירתית והבלתי שגרתית שמעניק הצוות המשפטי לכל מקרה בטיפולו, בכל אחת ממחלקות המשרד ובכולן יחד.

דברים חשובים שכדאי לדעת

שאלות ותשובות

משרד גוטליב מציע יעוץ וייצוג משפטי מקצועי בכל תחומי המקרקעין והתחדשות העירונית, לרבות פינוי בינוי ותמ"א 38, ייצוג יזמים וקבלנים, ייצוג בעסקאות רכישה ומכר לדירות מקבלן ויד שנייה, רישום והסדרת מקרקעין, תובענות ייצוגיות וליטיגציה מסחרית, ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות, משפט מסחרי וכן עמותות ומלכ"רים. תחת קורת גג אחת, לקוחות המשרד נהנים מייצוג ויעוץ משפטי בקשת רחבה של תחומי עיסוק, תוך הבנה של צרכי הלקוח והכרה של השוק הרלוונטי, וליווי צמוד בכל שלבי צמיחתם.

הצוות שלנו ילמד לעומק את המקרה שלכם וינסה להציע את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. הגעתם אלינו, עכשיו אנחנו איתכם כדי להצליח איתכם יחד בתהליך.

נלמד הכל אודות המקרה שלכם. נבנה את האסטרטגיה הטובה ביותר עבורך ונלווה אתכם עד להישגים טובים ביותר. הצלחתכם היא הצלחתנו

משרדינו, אשר רואה בפעילות הפרו בונו חובה חברתית וקהילתית ממעלה ראשונה, נרתם למאמץ המשותף לסייע לאלו שידם אינה משגת במתן ייעוץ משפטי ו/או בטיפול בנושאים בוערים ו/או בסוגיות עקרוניות.

אנחנו מתגאים בשירות האישי והזמינות הגבוהה ללקוחות שלנו. אנחנו מבינים שלעיתים יש   סוגיות רגישות הן בפן המשפטי והן באישי שיש ליתן להן מענה מידי ומהיר. אנחנו פה בשבילכם.

אין צורך להרגיש ככה. משרד עו"ד גוטליב כאן בשבילכם וילווה אתכם כדי שתצליחו להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורכם יחד עם ליווי אישי צמוד וזמינות לכל אורך התהליך.

אנחנו שואפים לגייס עורכי דין ועובדים מוכשרים ובעלי מוטיבציה, המחפשים סביבת עבודה מאתגרת ומתגמלת, עם אפשרויות קידום לטווח הארוך. מועמדים המצטרפים אלינו, יימצאו עצמם עוסקים בעבודה משפטית חדשנית ומלאת עניין בתחומים מגוונים. נשמח לקבל פניות ממועמדים המעוניינים להצטרף למשרדנו.

אנחנו נבחן יחד איתכם מהן האפשרויות העומדות לרשותכם, נבחן את הסיכויים של כל אחת מהן ונתקדם בדרך שאתם תבחרו שהיא הטובה ביותר עבורכם יחד עם הלווי המקצועי שלנו. 

המטרה שלנו היא לעזור לאנשים בצורה הטובה ביותר. זה הקו המנחה אותנו בכל סוגיה והגורם להצלחה. פנה אלינו עוד היום לייעוץ חינם

נווט

הישארו מעודכנים

הרשמ/י עכשיו לניוזלטרים שלנו